Centar „Živeti uspravno“ želi Vam srećne praznike!

Dragi prijatelji, Najveći deo puta u stvaranju preduslova za samostalni život u Novom Sadu je iza nas. Shodno trenutnoj, prilično restriktivnoj zakonskoj regulativi u odnosu na to ko može da koristi uslugu personalne asistencije, Gradu Novom Sadu ostalo je samo još da iz svog pravilnika o ostvarivanju prava na njeno… Ceo članak









